Dzień Przedszkolaka - zabawy w ,,Kolorowym świecie" - OA i OB

Utworzono dnia 20.10.2021, 19:36

W poniedziałek 20 września wybraliśmy się autobusem do centrum zabaw "Kolorowy świat" w Rzeszowie. Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji w przestrzeni, a także integracja dzieci z grup przedszkolnych OA i OB. Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu rur, przejść, zjeżdżalni, wałków i suchych basenów z piłeczkami oraz trampoliny. Dzieciaki z wielką chęcią znajdowały sobie zajęcie korzystając także z mini pojazdów, armatek na piłeczki, ogromnych klocków. Dzieci dały upust swojej energii i pobudziły wyobraźnię. Każdy kto poczuł zmęczenie mógł skorzystać z zacisznego kącika malucha w którym można było odpocząć.