Anonimowa SKRZYNKA ZAUFANIA

Informujemy, że w szkole uruchomiona została Anonimowa Skrzynka Zaufania. Pamiętajcie, że zawsze możemy Wam pomóc, kiedy zgłosicie się do nas z problemem osobiście. Jeśli jednak z jakiegoś powodu sprawia Wam to trudność, możecie opisać problem i wrzucić kartkę do Anonimowej SKRZYNKI ZAUFANIA, która umieszczona została obok tablicy ogłoszeniowej Rzecznika Praw Ucznia.

Szkolny Rzecznik Praw Ucznia- pani Edyta Domin zaprasza w środę od 12.20 -13.05 oraz według potrzeby w innym dogodnym terminie po wcześniejszym uzgodnieniu.

W sytuacji, gdy potrzebujecie natychmiastowej pomocy, możecie dzwonić pod numery:

DZIECIĘCY TELEFON ZAUFANIA RZECZNIKA PRAW DZIECKA

TELEFON ZAUFANIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY