Kampanie i programy zewnętrzne- zrealizowane

1. "Szkoła Współpracy- uczniowie i rodzice kapitałem społecznym szkoły" program MEN przy współpracy Fundacji Rozwiju Demokracji Lokalnych współfinansowany przez UE w ramach EFS (p. B. Gwizdała, p. E. Świerk, A. Murias, P. Maciołek, W. Korbecka, A. Zagórska)

2. "Aktywna Edukacja"- ramach projektu "Wzdrażanie Podstawy Programowej Kształcenia ogólnego w przedszkolach i szkołach" realizowany przez ORE przy współpracy CEO współfinansowany przez EU w ramach EFS (p.B. Gwizdała, p. T. Kaczorowski, p. E. Domin, p. M. Gryndys, p. E. Lichota)

3. "Ćwiczyć każdy może" w ramach rządowego projektu "Szkoła w ruchu" realizowanego przez MEN (p. A. Habaj)

4. "Wybieram Czyste Pogórze.pl" cykl ekolekci realizowanych przez Fundację TRADYCYJNA ZAGRODA (p. E. Domin)

5. "Policja nie tylko dzieciom"- Komenda Miejska Policji w Rzeszowie, kl. III (p. M. Gryndys)

6. "Bezpieczna Droga do szkoły" Komenda Miejska Policji w Rzeszowie, kl. I (p. B. Jaworska)

7. Program działań ekologicznych- p. E. Domin, p. M. Gryndys

8. Kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł - koordynator ds. bezpieczeństwa

9. Szkolny Klub Sportowy- gry zespołowe (p. A. Habaj)