30 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka

Utworzono dnia 05.10.2020, 20:55

30 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji w dniu „Święta Chłopców” panie razem z dziewczynkami przygotowały specjalne opaski dla „Super Chłopaka”. Chłopcy wzięli udział w różnych konkurencjach zdobywając tytuły „Mistera Tańca”, „Mistera celnego oka”, „Najbardziej wysportowanego mistera” oraz „Najbardziej rozskakanego mistera”. We wszystkich konkurencjach chłopcy spisali się wyśmienicie. Póżniej były upominki, laurki przygotowane przez dziewczynki, dyskoteka i oczywiście mnóstwo życzeń, by nasi chłopcy rośli duzi i szczęśliwi. Był to dzień pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy, a wykonane zdjęcia będą miłym wspomnieniem tych chwil.