Warsztaty Zdrowy uśmiech

Utworzono dnia 23.11.2023

22 listopada 2023r uczniowie z klas I-III uczestniczyli w warsztatach „Zdrowy  uśmiech”. Zdrowe nawyki, wypracowane  u małych dzieci, w prosty sposób pokazują  jak dbać o zdrowie. Dbałość o higienę jamy ustnej to inwestycja, która jest gwarantem realnych korzyści na resztę życia. Szkołę odwiedziła w tym dniu pani Beata Kielar- higienistka stomatologiczna, która utrwaliła z dziećmi zasady związane  z  prawidłową higieną  jamy ustnej. Dzieci miały okazję przećwiczyć sposoby szczotkowania zębów, przymierzyć ubranka medyczne, utrwalić nazwy produktów, które dobrze wpływają na kondycję zębów.

Warsztaty Zdrowy uśmiech

Utworzono dnia 23.11.2023, 16:47