Ślubujemy!

Utworzono dnia 12.09.2023

5 września br. w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania  na uczniów dzieci z klasy I.

W uroczystości brała udział najstarsza grupa przedszkolna , uczniowie klas II -III ,wychowawcy i nauczyciele oraz rodzice uczniów klasy I.

Po powitaniu uczniowie mieli okazje zaprezentować wiedzę i umiejętności , które zdobyli podczas edukacji przedszkolnej. Następnie w niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym uczniowie klasy pierwszej ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania Pani Dyrektor Agnieszka Bajda dokonała symbolicznego pasowania na ucznia.

W tym dniu uczniowie zostali również pasowani na czytelnika biblioteki szkolnej. Od tej chwili stali się oni nowymi członkami naszej wielkiej szkolnej rodziny! Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Rodzice nowo pasowanym uczniom przygotowali słodki poczęstunek.

Pierwszakom  oraz wszystkim uczniom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły.

Ślubujemy!

Utworzono dnia 18.09.2023, 19:43