Loteria Lidla „Szkoły Pełne Talentów”

Utworzono dnia 21.09.2023

Serdecznie zapraszamy do udziału w drugiej edycji loterii Lidla pod hasłem „Szkoły Pełne Talentów”. Nasza szkoła kolejny raz bierze udział w akcji zbierania Talenciaków. W pierwszej edycji dzięki zebranym kuponom otrzymaliśmy zestawy gier planszowych. Aby wesprzeć naszą szkołę, należy odebrane podczas zakupów w Lidlu kupony przekazać na rzecz naszej szkoły – elektronicznie na stronie loterii lidl.pl/szkoły lub wrzucając w szkole do specjalnie przygotowanych niebieskich pudełek z logo loterii. Szkoła wymieni Talenciaki na wybrane przez siebie nagrody. Zachęcamy do wspólnej zabawy!