Gminny konkurs plastyczny ,,Kwiaty dla bohatera’’

Utworzono dnia 11.12.2023

28 listopada został rozstrzygnięty gminny konkurs plastyczny realizowany przez Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju wsi Wola Rafałowska.

Konkurs realizowany był w ramach projektu ,,Cisi bohaterowie naszych czasów’’ a jej celami było upowszechnianie wiedzy o dziedzictwie Rodziny Ulmów oraz pamięci o mieszkańcach gminy Chmielnik pomagający osobom narodowości żydowskiej podczas II wojny światowej oraz szerzenie idei patriotyzmu wśród najmłodszych mieszkańców gminy.

Konkurs podzielony był na dwie kategorie wiekowe, klas 0-III ,,Kwiaty dla bohatera’’ oraz IV – VIII ,,Pamięć w sercach zapisana’’.

W konkursie wzięło udział aż 40 uczniów, do etapu pozaszkolnego przeszło 6 prac, które zostały nagrodzone i wyróżnione podczas spotkania w Domu Kultury w Woli Rafałowskiej.

Każdy uczestnik za udział otrzymał pamiątkowy dyplom oraz mały prezent plastyczny.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy pięknie wykonanych prac oraz zachęcamy do udziału w konkursach.

Koordynator konkursu - Mariola Ruszel

Gminny konkurs plastyczny ,,Kwiaty dla bohatera’’