Harcerze dla Stowarzyszenia

Utworzono dnia 12.05.2017, 08:13

Harcerze naszej szkolnej drużyny wzięli udział w Śniadaniu Wielkanocnym  zorganizowanym dla podopiecznych Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych Gminy Chmielnik, ich rodzin oraz zaproszonych gości. Spotkanie to  odbyło się w sobotni poranek 22 kwietnia. Z tej okazji harcerze zaprezentowali program artystyczny nawiązujący do Świąt  Wielkanocnych.  Zgromadzeni goście mieli okazję zapoznać się ze staropolskimi obrzędami związanymi z wiosennymi Świętami, wysłuchać recytacji wierszy i włączyć się do wspólnego śpiewania piosenek. Po krótkiej modlitwie i błogosławieństwie, na zaproszenie przewodniczącej Stowarzyszenia wszyscy usiedliśmy do zastawionego stołu, by wspólnie delektować się tradycyjnymi przysmakami.