Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Oddziały przedszkolne

Nauczyciele

Czcionka:

mgr Bożena Gwizdała – Dyrektor Szkoły

- biblioteka

 

mgr Małgorzata Jaworska- Wicedyrektor Szkoły

- wychowawstwo kl. I

- edukacja wczesnoszkolna I

 

mgr Edyta Domin

- wychowawstwo kl. VIII

- przyroda kl. IV, VI

- biologia kl. VA, VB, VII, VIII

- chemia kl. VII - VIII

- geografia kl. VA, VB, VII, VIII

- wychowanie do życia w rodzinie – kl. IV - VI

- opiekun SU

 

mgr ks. Krzysztof Szot

- religia -  kl. I – VIII,

-religia- oddziały przedszkolne

 

mgr Alicja Ziaja

- wychowawstwo kl. II

- edukacja wczesnoszkolna II

- Zuchy

 

mgr Małgorzata Gryndys

- wychowawstwo kl. III

- edukacja wczesnoszkolna III

- opiekun MSU

 

mgr Joanna Stodolak

- wychowawstwo kl. VA

- język angielski – kl. IV-VIII

- historia i społeczeństwo – kl. VI

- historia – kl. V-VII

-WOS- kl. VIII

 

mgr Anna Habaj

- wychowawstwo kl. VB

- wychowanie fizyczne – kl. IV – VIII

 

mgr Monika Wójcik

- wychowawstwo kl. VI

- j. polski – kl. V – VII

- EDB - kl.VIII

- teatr szkolny

 

mgr Monika Czarnota

- wychowawstwo kl. VII

- matematyka – kl. VI – VIII

- zajęcia techniczne kl. VI

- technika kl. IV, VA, VB

- informatyka – kl. VII, VIII

 

mgr Ewa Żukowska- Śliwa

- wychowawstwo kl. IV

- język polski kl. IV, VIII

- biblioteka

- świetlica

 

mgr Małgorzata Sokół

- matematyka kl. , IV, VA, VB

- zajęcia informatyczne kl. VI

- informatyka kl.  IV, VA, VB

 

mgr Tomasz Kotarba

- muzyka – kl. IV – VII

 

mgr Mariola Ruszel

- plastyka kl. IV-VII

- świetlica

 

mgr Jadwiga Samagalska

- język niemiecki - kl. VII- VIII

 

mgr Katarzyna Wąsacz

- fizyka kl. VII, VIII

 

mgr Natalia Dziadosz - Wójcik

- pedagog szkolny

-Doradztwo zawodowe kl. VII. VIII

 

mgr Agnieszka Bajda

- wychowanie przedszkolne „0A - Elfy”

- logopedia

 

mgr Monika Wal

- język angielski - grupa 0A, 0B, kl. I- IV

- wych.-fiz kl. I

- zajęcia komputerowe kl. III

 

mgr Anna Chmura

- wychowanie przedszkolne „Koniczynki"

- zajęcia korekcyjno- kompensacyjne

 

mgr Katarzyna Wielgo

- wychowanie przedszkolne „Żabki”

- Harcerstwo

- zajęcia rewalidacyjne 

 

mgr  Elwira Lichota

- wychowanie przedszkolne „0B -Tygryski”

 

mgr Aneta Siorek

wychowanie przedszkolne „0B -Tygryski”

 

mgr Ewa Majchrowska

- wychowanie przedszkolne „Koniczynki”

 

mgr Tomasz Bembenik

- zajęcia rewalidacyjno- wychowawcze

 

mgr Andżelika Łazarz

- wychowanie przedszkolne „Żabki”

 

mgr Anna Trzeciak

- nauczyciel wspomagający

- świetlica

 

mgr Anna Patałuch

- nauczyciel wspomagający

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień 2018
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Dyplomy i wyróżnienia