Zabawa karnawałowa w klasach I - III

Utworzono dnia 21.01.2019

Zabawa karnawałowa jest ona jedynym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń dla młodszych uczniów. W naszej szkole odbyła się 10 stycznia 2019 r i  uczestniczyli w niej uczniowie klas I - III.

Większość uczniów przygotowała ciekawe kostiumy karnawałowe. Wśród radosnych, rozbieganych przebierańców można było dostrzec policjantów, dobre wróżki, piękne księżniczki, śliczne kotki. Nie zabrakło też odważnych spajdermenów, czy kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu.
            Atrakcji było co nie miara. Wszyscy bawili się znakomicie, bo doskonały nastrój dopisywał zarówno dzieciom jak i nauczycielom. Tańce i zabawy przerywane były konkursami, w których można było wykazać się sprytem, zwinnością, a także poczuciem humoru. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku, jakim była przepyszna wata. A uwieńczeniem świetnej zabawy była sesja zdjęciowa, która sprawiła wszystkim uczestnikom balu wiele frajdy i radości.

Zabawa karnawałowa w klasach I - III

Utworzono dnia 21.01.2019, 21:59

Zabawa karnawałowa jest ona jedynym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń dla młodszych uczniów. W naszej szkole odbyła się 10 stycznia 2019 r i  uczestniczyli w niej uczniowie klas I - III.