Wyjazd do teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie

Utworzono dnia 24.01.2018

10 stycznia 2018r. uczniowie z klas I-III wyjechali do teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie na spektakl pt: ”Przygody  Koziołka Matołka”.  Niesforny Matołek podczas swej podróży do Pacanowa  ma wiele ciekawych i śmiesznych przygód.

Może i Koziołek Matołek nie jest najmądrzejszym zwierzątkiem na świecie, ale na pewno nie brakuje mu sprytu, śmiałości, ciekawości, uroku osobistego i poczucia humoru, które pozwalają wyjść mu cało z każdej opresji. Ten mały wesoły cwaniak z odwagą rusza na podbój świata – z Koziej Wólki wybiera się do Pacanowa, przy okazji zahaczając o Warszawę, Stany Zjednoczone, Afrykę, Azję, a nawet… Księżyc. Przygody Koziołka Matołka to wierna adaptacja komiksu Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentynowicza, pełna humoru nie z tej ziemi i niezwykłych zwrotów akcji. Ten wierszowano-muzyczny spektakl to doskonała zabawa dla całej rodziny! Aktorzy świetnie wcielili się  w role i mieli doskonały kontakt z publicznością. Nad przygotowaniem wyjazdu czuwała p. Alicja Ziaja oraz wychowawcy klas. Spektakl bardzo podobał się małym widzom.

Wyjazd do teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie

Utworzono dnia 24.01.2018, 21:20