Wyjazd do kręgielni

Utworzono dnia 13.02.2018

30 stycznia 2018r. chętni uczniowie z klas IV – VII pod opieką swoich wychowawców wzięli udział w wycieczce do kręgielni Galaktyka w Rzeszowie. Każdy niezależnie od swoich umiejętności mógł spędzić dwie godziny na wspaniałej zabawie, w towarzystwie swoich rówieśników. Na terenie kręgielni uczestnicy wycieczki mieli do dyspozycji 10 torów, mogli również korzystać ze stołów bilardowych, piłkarzyków, i stymulatorów zręcznościowych. Dla niektórych był to pierwszy pobyt  na kręgielni, jednak z rozmów z dziećmi wynikało, że z pewnością powtórzą taki wyjazd. Wycieczka do kręgielni była wspaniałą okazją do integracji społeczności szkolnej oraz wdrażania do właściwej rekreacji w czasie wolnym, wpajania zasad fair play i współpracy koleżeńskiej.

Wyjazd do kręgielni

Utworzono dnia 14.02.2018, 22:24