Wybór Rady Małego Samorządu Uczniowskiego

Utworzono dnia 03.10.2017

W obecnym roku szkolnym powołany został po raz pierwszy w dziejach naszej szkoły  Mały Samorząd Uczniowski. Jego zadaniem jest reprezentowanie społeczności uczniowskiej z klas I-III na forum szkoły i współpraca z Dyrektorem Szkoły, Samorządem Uczniowskim, Radą Pedagogiczną , Radą Rodziców. Na czele SMU stoi przewodnicząca Weronika Król- Siłka, uczennica klasy III i zastępca Zuzanna Chwaszcz, uczennica klasy II. Rada MSU wybrana została w głosowaniu tajnym, które odbyło się 27 września 2017r. W głosowaniu wzięły udział dzieci z klas II,III.

Wybór Rady Małego Samorządu Uczniowskiego

Utworzono dnia 03.10.2017, 20:28