Wręczenie nagród

Utworzono dnia 19.12.2017

Gazetka szkolna „Trójkowe Nowinki” ogłosiła konkurs na logo gazetki. W konkursie wzięła udział Wiktoria Bębenek z klasy VI. Jej logo wkrótce będzie ozdabiało naszą gazetkę. W nagrodę otrzymała ona bilet do kina na dowolny seans filmowy.

W konkursie na „Opowiadanie bożonarodzeniowe” udział wzięła Gabriela Wójtowicz z klasy V. Jej pracę będzie można przeczytać już wkrótce w  naszej gazetce szkolnej „Trójkowe Nowinki” oraz na stronie juniormedia.pl/trójkowenowinki.

W XII edycji wojewódzkiego konkursu „Nam Henryk Sienkiewicz patronuje” pod patronem Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie, Burmistrza Gminy i Miasta Sokołów Małopolski udział wzięła Aleksandra Cyrul z klasy VII pod opieką pani polonistki Ewy Żukowskiej-Śliwy. Uczennica otrzymała wyróżnienie oraz nagrody rzeczowe.

Z klasy II nagrodę otrzymał Gabriel Siorek.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy, dziękujemy za chęci oraz za udział w konkursach.

Wręczenie nagród

Utworzono dnia 19.12.2017, 10:03

W konkursie na „Opowiadanie bożonarodzeniowe” udział wzięła Gabriela Wójtowicz z klasy V. Jej pracę będzie można przeczytać już wkrótce w  naszej gazetce szkolnej „Trójkowe Nowinki” oraz na stronie juniormedia.pl/trójkowenowinki.

Z klasy II nagrodę otrzymał Gabriel Siorek.