Wizyta w DPS

Utworzono dnia 18.01.2018

Zgodnie z wieloletnią tradycją naszej szkoły, zuchy z GROMADY ZUCHOWEJ Kwiaty Paproci wraz ze swoimi opiekunkami Alicją Ziaja, Małgorzatą Gryndys  i panią Moniką Wal   19 stycznia 2017 r. odwiedziły pensjonariuszy w Domu Pomocy Społecznej w Chmielniku. Spotkanie rozpoczęło się występami artystycznymi dzieci. Seniorzy otrzymali  od zuchów życzenia i świąteczne aniołki. Wspólne kolędowanie , przy akompaniamencie pani Moniki, podkreśliło przedświąteczną atmosferę i wywołało wiele wzruszeń. Dziękujemy za miłe przyjęcie i słodki poczęstunek.

Wizyta w DPS

Utworzono dnia 18.01.2018, 20:03