„Wigilia szkolna w klasach I –III”

Utworzono dnia 07.01.2019

Dzień 21grudnia 2018  roku był w naszej szkole dniem szczególnym, wyjątkowo uroczystym. W przeddzień przerwy świąteczno-noworocznej we wszystkich oddziałach odbyły się klasowe wigilie. Zgodnie z tradycją uczniowie i nauczyciele dzielili się opłatkiem, składali życzenia , a przy wspólnym wigilijnym stole śpiewali kolędy oraz spożywali przygotowane posiłki. Na sali gimnastycznej uczniowie z klas I-III zaprezentowali program artystyczny o tematyce świąt Bożego Narodzenia, na który złożyły się wiersze, pastorałki i piosenki świąteczne oraz kolędy, jak również prezentacja pt.   „Zwyczaje bożonarodzeniowe” przygotowana przez klasy II-III. . Na zakończenie uczniowie klasy pierwszej zaprezentowali występ taneczny do piosenki „Snowi s falling”.

Całą uroczystość uświetniło wspólne kolędowanie przy akompaniamencie pani M. Wal.

Na zakończenie uroczystości przedstawiciele Małego Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia Dyrekcji.

Pani Dyrektor również całej społeczności szkolnej, uczniom,  nauczycielom i rodzicom życzyła zdrowych, spokojnych świąt, wszelkiej pomyślności od Bożej Dzieciny.

Spotkanie upłynęło w bardzo miłej, uroczystej atmosferze.

„Wigilia szkolna w klasach I –III”

Utworzono dnia 07.01.2019, 18:58

Dzień 21grudnia 2018  roku był w naszej szkole dniem szczególnym, wyjątkowo uroczystym. W przeddzień przerwy świąteczno-noworocznej we wszystkich oddziałach odbyły się klasowe wigilie. Zgodnie z tradycją uczniowie i nauczyciele dzielili się opłatkiem, składali życzenia , a przy wspólnym wigilijnym stole śpiewali kolędy oraz spożywali przygotowane posiłki. Na sali gimnastycznej uczniowie z klas I-III zaprezentowali program artystyczny o tematyce świąt Bożego Narodzenia, na który złożyły się wiersze, pastorałki i piosenki świąteczne oraz kolędy, jak również prezentacja pt.   „Zwyczaje bożonarodzeniowe” przygotowana przez klasy II-III. . Na zakończenie uczniowie klasy pierwszej zaprezentowali występ taneczny do piosenki „Snowi s falling”.

Spotkanie upłynęło w bardzo miłej, uroczystej atmosferze.