VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Utworzono dnia 06.10.2017

29 września nasza szkoła obchodziła jedno z większych szkolnych wydarzeń - przeprowadzaliśmy akcję ŚDTM pod hasłem "Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają". Tego dnia odbywało się u nas sprawdzenie "tabliczkowej wiedzy" podczas egzaminów. Kilkoro z uczniów stało się egzaminatorami i sprawdzali znajomość tabliczki mnożenia swoich kolegów oraz nauczycieli. Osoby, które pomyślnie zdały egzamin dostawały odznaczenia. Akcja została przyjęta bardzo pomyślnie, a egzaminatorzy mieli mnóstwo pracy, ponieważ chętnych do przetestowania swojej wiedzy było bardzo wielu.

VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Utworzono dnia 11.10.2017, 16:48

29 września nasza szkoła obchodziła jedno z większych szkolnych wydarzeń - przeprowadzaliśmy akcję ŚDTM pod hasłem "Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają". Tego dnia odbywało się u nas sprawdzenie "tabliczkowej wiedzy" podczas egzaminów. Kilkoro z uczniów stało się egzaminatorami i sprawdzali znajomość tabliczki mnożenia swoich kolegów oraz nauczycieli. Osoby, które pomyślnie zdały egzamin dostawały odznaczenia. Akcja została przyjęta bardzo pomyślnie, a egzaminatorzy mieli mnóstwo pracy, ponieważ chętnych do przetestowania swojej wiedzy było bardzo wielu.