Turniej Piłki Nożnej w Zabratówce

Utworzono dnia 08.06.2022

Ośmiu  chłopców  reprezentowało  naszą szkołę   w  Towarzyskim  Turnieju  Piłki  Nożnej (07.06.2022r.). Areną zmagań było  boisko  Szkoły  Podstawowej   w  Zabratówce.  W  turnieju  rywalizowały szkoły z: Zabratówki, Woli Rafałowskiej, Nr1 Chmielnika, Nr2 Chmielnika, Nr3 Chmielnika. Zmagania poszczególnych drużyn odbywały się w duchu fair play. Na zakończenie wręczono dyplomy oraz nagrody dla najlepszych strzelców poszczególnych drużyn.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Turniej Piłki Nożnej w Zabratówce

Utworzono dnia 08.06.2022, 22:30

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.