Szkolny Konkurs Pięknego Czytania - rozstrzygnięty!

Utworzono dnia 20.02.2018

W piątek, tuż przed feriami, odbył się w naszej Szkole Konkursu Pięknego Czytania. W tym roku, jak i w latach poprzednich, cieszył się dość dużym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział aż 42 uczniów, w dwóch kategoriach wiekowych.

Komisja konkursowa, składająca się z pań polonistek, oceniała płynność czytania, tempo, artykulację i modulację głosu, stosowanie znaków przestankowych, a w grupie starszych uczestników, sprawdzano również zrozumienie czytanego tekstu.

Ostatecznie wyłoniono grupę laureatów w obydwu kategoriach:

Kategoria klas I - III                                                           Kategoria klas IV - VII

III MIEJSCE Julia Szpunar kl. III

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników tego konkursu, gdyż każdy z nich sprostał niełatwym  wymaganiom regulaminu.

Czytelnicza konfrontacja na etapie szkolnym otworzyła drogę dalszego rozwoju zdobywczyniom pierwszych miejsc, które będą reprezentowały naszą Szkołę w Podkarpackim Konkursie Pięknego Czytania, w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Rzeszowie. ŻYCZYMY POWODZENIA!

Zachęcamy do systematycznego treningu czytania i udziału w kolejnej rywalizacji, już w przyszłym roku szkolnym.

Szkolny Konkurs Pięknego Czytania - rozstrzygnięty!

Utworzono dnia 20.02.2018, 20:57

W piątek, tuż przed feriami, odbył się w naszej Szkole Konkursu Pięknego Czytania. W tym roku, jak i w latach poprzednich, cieszył się dość dużym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział aż 42 uczniów, w dwóch kategoriach wiekowych.

III MIEJSCE Julia Szpunar kl. III

Czytelnicza konfrontacja na etapie szkolnym otworzyła drogę dalszego rozwoju zdobywczyniom pierwszych miejsc, które będą reprezentowały naszą Szkołę w Podkarpackim Konkursie Pięknego Czytania, w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Rzeszowie. ŻYCZYMY POWODZENIA!