Spotkanie z Policjantem

Utworzono dnia 26.09.2018

Dnia 26 września 2018 r. uczniowie  klas I-III  uczestniczyli w spotkaniu policjantem - dzielnicowym Gminy Chmielnik.

Tematem spotkania było głównie zapoznanie i utrwalenie z dziećmi zasad ruchu drogowego, ale również przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa w szkole i poza nią.

Policjant rozmawiał z uczniami o zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły, o bezpiecznym przechodzeniu przez ulicę, prawidłowym zachowaniu się na przejściach dla pieszych oraz bezpiecznym podróżowaniu autem. Policjant zwrócił  również uwagę na niebezpieczeństwa, jakie mogą czyhać na dzieci w kontaktach z obcymi i omówił  sposoby unikania ich. Ponadto podkreślił, jak ważną rolę pełnią elementy odblaskowe, które każdy uczeń powinien posiadać, w związku z czym wszyscy uczniowie na koniec spotkania otrzymali odblaski.

Spotkanie z Policjantem

Utworzono dnia 26.09.2018, 21:41