Utworzono dnia 23.03.2018

W dniu 21 marca, z okazji pierwszego dnia wiosny, Samorząd Uczniowski zorganizował szereg zabaw:

• kolorowe przebranie- im kolorowiej, tym lepiej
  • akcję „Zamiana ról nauczyciel- uczeń". Tego dnia, po wcześniejszych przygotowaniach, uczniowie zastępowali nauczycieli w prowadzeniu lekcji,
  • konkurs "Zwariowane wiosenne przebranie"

​Największym powodzeniem cieszyła się akcja kolorowe przebranie - bez  odpytywania dla uczniów, którzy w swoim ubiorze mieli kolor zielony lub żółty.

Utworzono dnia 28.03.2018, 20:50

• kolorowe przebranie- im kolorowiej, tym lepiej
  • konkurs "Zwariowane wiosenne przebranie"