Mobilne planetarium

Utworzono dnia 13.11.2018

W dniu 13 listopada uczniowie klas IV- VIII udali się do Zespołu Szkół w Chmielniku, gdzie mogli zobaczyć Mobilne Planetarium z warszawskiego Centrum Nauki Kopernik. Podczas seansu uczniowie mogli zrozumieć zagadki otaczającego nas kosmosu, obejrzeć piękne pokazy rozgwieżdżonego nieba. Wszystko to odbywało się w półsferycznej, przenośnej kopule.Pokazy dostarczyły niezapomnianych wrażeń i rozbudziły wyobraźnię uczniów.

Mobilne planetarium

Utworzono dnia 14.11.2018, 20:53