Konkurs na „Najpiękniejszą ozdobę choinkową” został rozstrzygnięty !

Utworzono dnia 19.12.2017

Celem konkursu było pobudzenie inwencji twórczej i fantazji wśród uczniów. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać ozdobę  choinkową. Organizatorem konkursu był Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem p. Edytą Domin. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Wszyscy uczestnicy wykazali się wielką pomysłowością.

Miejsce I zajęła Magdalena Drąg, miejsce II Daria Ciura, a miejsce III Weronika Witowska. Natomiast wyróżnienie otrzymali: Agnieszka Drąg, Kacper Szpunar, Zuzanna Maternia i Tobiasz Wójtowicz. Wymienieni uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody.

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu za wykonanie przepięknych ozdób, które dekorują naszą szkolną choinkę.

Konkurs na „Najpiękniejszą ozdobę choinkową” został rozstrzygnięty !

Utworzono dnia 19.12.2017, 10:27

Sierpień 2018