Utworzono dnia 13.11.2018

„I’m proud to be Polish”

jest akcją polegającą na wysłaniu 100 kartek z pozdrowieniami w języku angielskim  do 100 różnych szkół z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Akcja jest zorganizowana przez nauczycieli języka angielskiego, którzy są zrzeszeni w specjalnej grupie nauczycielskiej na jednym z  portali społecznościowych.

Uczniowie klas 4 - 8 naszej Szkoły wraz z nauczycielkami języka angielskiego – Panią Moniką Wal oraz Panią Joanną Stodolak, napisali takie pozdrowienia  do 100 różnych szkół z całej Polski. W odpowiedzi ciągle otrzymują kartki  z różnych placówek.

W hallu naszej Szkoły można oglądać wystawę wyżej wspomnianych kartek.

Utworzono dnia 13.11.2018, 21:53

„I’m proud to be Polish”

W hallu naszej Szkoły można oglądać wystawę wyżej wspomnianych kartek.