Utworzono dnia 19.02.2018

Święto Babci i Dziadka to jedna z ważniejszych uroczystości w naszej szkole. Tegoroczne świętowanie miało miejsce 23 stycznia. Uczniowie z klas I-III, pod kierunkiem swoich wychowawczyń, przygotowali popisy recytatorskie, wokalne i taneczne. Pierwszoklasiści zaprezentowali montaż słowni – muzyczny ,, Jak dobrze, że Was mamy”  nad swoimi uczniami czuwała p. Alicja Ziaja. Historyjkę o Babci Misi i Dziadziu Misiu Przedstawili drugoklasiści. Zatańczyli też Taniec Misia. Swój występ przygotowali pod okiem p. Małgorzaty Gryndys. Całość programu uwieńczyły występy wokalne trzecioklasistów. Uczniowie zaprezentowali piosenki pod hasłem „Kocham ją mocno…”

Seniorzy z uwagą i  skupieniem obejrzeli występy wnucząt.  Każda babcia i dziadzio obdarowani zostali pamiątkowymi upominkami wykonanymi własnoręcznie przez dzieci.