"Pomóżmy Polakom na Kresach Wschodnich"

Utworzono dnia 06.11.2017, 20:09

W ostatnich tygodniach października i na początku  listopada  w ramach szkolnego wolontariatu 54 Drużyna Harcerska  „Młode Wilki” koordynowała akcję,  mającą na celu wsparcie Polaków na Kresach Wschodnich. Pomoc dedykowana była Polakom związanym z Towarzystwem Kultury Polskiej Ziemi Lwowskiej oddział w Jaworowie i Krystynopolu. Nasza społeczność szkolna jak zwykle nie zawiodła. Zebraliśmy artykuły  higieniczne, chemię gospodarczą oraz artykuły żywnościowe. Przekazaliśmy również polskie książki z naszej biblioteki oraz bajki od uczniów. Za tak liczny udział w akcji pięknie dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna!!!