Inscenizacja wybranych scen z lektury Aleksandra Fredry „Zemsta”

Utworzono dnia 10.01.2018, 08:29

Klasa VII po przeczytaniu i omówieniu lektury Aleksandra Fredry „Zemsta” miała za zadanie przygotować inscenizację najbardziej humorystycznych scen z komedii i zaprezentować je na forum klasy. Uczniowie byli podzieleni na trzy grupy, ale już sami wewnątrz grupy dokonali podziału i wyłonili spośród siebie osoby odpowiedzialne za dekorację sali, kostiumy, napisanie scenariusza, dobór rekwizytów, odegranie ról. Była to świetna forma mobilizacji uczniów, nie tylko do zapoznania raz jeszcze z utworem, ale także do pracy grupowej. Klasa spisała się świetnie! Każda grupa była doskonale przygotowana, aktorzy pochwali się świetną grą, a kostiumy i dekoracje były na najwyższym poziomie. A oto kilka zdjęć: