Biwak zuchowy

Utworzono dnia 06.03.2018, 07:05

W czasie ferii zimowych zuchy z Gromady Zuchowej Kwiaty Paproci spotkały się w szkole na biwaku zuchowym. Zuchy tradycyjnie zbiórkę rozpoczęły od powitania i pląsów. Następnie dzieci wzięły udział w warsztatach. Warsztaty plastyczne polegały na wykonaniu emotikona wyrażającego emocje związanego z feriami. Jednak najciekawsze i najsmaczniejsze dla dzieci okazały się warsztaty kulinarne, na których przygotowywały tosty. Po wykonaniu wszystkich zadań i pysznym posiłku, zuchy przy rytmach muzyki rozrywkowej świetnie rozwijały swoje umiejętności taneczne. Wszyscy z niecierpliwością czekają na kolejny biwak.