Dzień Matki

Utworzono dnia 02.06.2016, 19:35

Do tego dnia dzieci przygotowywały się długo, gdyż Dzień Mamy, choć obchodzony w naszej szkole co roku, zawsze jest uroczysty i wyjątkowy.

24 maja, uczniowie klas I - III, a także wychowankowie oddziałów przedszkolnych, pod kierunkiem swoich wychowawców,  przygotowali bogaty program artystyczny, który spotkał sie z ogromnym entuzjazmem wśród widzów. Mamy, które na zaproszenie swoich pociech przybyły tego dnia do szkoły, miały okazję zarówno do wielu wzruszeń, jak i do szczerego uśmiechu. Dzieci w pięknych, różnorodnych strojach, zaprezentowały całą gamę wierszy, piosenek i tańców. Zwieńczeniem tej uroczystości były życzenia, upominki oraz  poczęstunek. Przybyłe panie mogły podziwiać również wystawę uczniowskich prac plastycznych, pod hasłem: "Jesteś mi Mamo świata obrazem". Zapewne niejedna mama rozpoznała siebie na którymś portrecie. Te własnoręczne prace dzieci stały się odzwierciedleniem najpiękniejszych uczuć, których słowem wyrazić nie sposób.