Szkolna Pielgrzymka do sanktuarium w Borku Starym

Utworzono dnia 10.09.2014, 09:53

14 sierpnia odbyła się Piesza Szkolna Pielgrzymka do sanktuarium w Borku Starym. Jest to szczególny dzień dla naszej szkoły, ponieważ jest to rocznica śmierci naszego Patrona szkoły, św. Maksymiliana Marii Kolbego. W czasie wędrówki pogoda sprzyjała, jednak później padał deszcz. Zuchy nie narzekały i dzielnie znosiły wszelkie trudy za otrzymywane łaski prosząc o dalszą opiekę w nadchodzącym nowym roku szkolnym. Serdecznie dziękujemy wszystkim pielgrzymom za udział w tym wspólnym wędrowaniu i modlitwie. Szczególnie dziękujemy ks. Krzysztofowi Hyziakowi za udział i przewodniczenie w modlitwie, Anetce Nurcek za piękne prowadzenie śpiewu, wiernym pielgrzymom za dźwiganie tuby, rodzicom oraz wszystkim uczestnikom pielgrzymki. Już teraz zapraszamy na następny rok na wspólne wędrowanie do Pani Boreckiej.