Szczodroki

Utworzono dnia 31.01.2015, 16:23

20 stycznia w naszej szkole odbył się Gminny Przegląd Grup Kolędniczych. Wzięli w nim udział Pensjonariusze z DPS w  Chmielniku, Samorządowe Gimnazjum im. Szarych Szeregów, Społeczne Gimnazjum Doliny Strugu, Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich z Zabratówki, Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Ojca Świętego Jana Pawła II oraz Grupa Kolędnicza z naszej Szkoły im. Św. M. M. Kolbego.

Wszystkie grupy pięknie zaprezentowały dawne tradycje związane ze świętami BOŻEGO NARODZENIA i z noworocznymi życzeniami.

Każda grupa otrzymała dyplom pamiątkowy oraz każdy uczestnik otrzymał „szczodroka”. Bardzo dziękujemy Wszystkim uczestnikom za udział w przeglądzie oraz wspólne kolędowanie. Zapraszamy za rok.