Zuchowe wieści

Utworzono dnia 04.05.2014, 12:10

Gromada zuchowa nigdy nie leniuchuje. Na cotygodniowych zbiórkach systematycznie zgłębia Prawo Zucha poprzez wspólne działania i zabawy. W marcu wraz z drużynową Bogumiłą Jaworską przygotowywała się do powitania Wiosny i dlatego wspólnie wykonano duży plakat z Panią Wiosną - każdy zuch wniósł do niego swój wkład pracy. Na zbiórkach przygotowywane były też palmy, z którymi Drużyna paradowała w Niedzielę Palmową. Dodać należy, że w wykonywaniu palm pomagały zuchom starsze koleżanki z kółka plastycznego. Wszyscy wiemy, że Drużyna zuchowa zawsze pamięta o pensjonariuszach Domu Pomocy w Chmielniku. Nie zapomniano o nich również przed bieżącymi Świętami Wielkanocnymi. Pani Bogumiła z uczniami przygotowała kartki świąteczne oraz piękne pisanki, które to Zuchy zawiozły mieszkańcom DPS-u.