Biwak

Utworzono dnia 22.02.2014, 21:08

Podczas ferii zuchy uczestniczyły w dwudniowym biwaku w Domu Młodych w Chmielniku. Gościliśmy harcerki: druhnę Renatę, Agnieszkę i Emilkę Dzieszko, które przeprowadziły ciekawe zajęcia.

Zuchy wykonywały biżuterię dla mam lub sióstr. Wykazały się też zdolnościami kulinarnymi robiąc nie tylko smaczne, ale też ciekawe kanapki.

Przy kominku zuchowym odbyła się „noc filmowa”. W drugim dniu pobytu obserwowano piękne uroki zimy, zwłaszcza drzewa i krzewy, które przypominały baśniowa krainę Królowej Śniegu.

Dziękuję Rodzicom za to, że chcieli nas odwiedzić i służyć nam transportem.

Dziękuję też harcerkom, za poświęcony czas, a dla drużyny był on bardzo owocny.