Zabawa andrzejkowa

Utworzono dnia 25.11.2016, 07:48

W środę, 23 listopada 2016 roku, w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa. Już przed południem sala gimnastyczna wrzała od głośnej muzyki i radosnych okrzyków dzieci klas I - III, które z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w grach i andrzejkowych wróżbach, przygotowanych przez panie wychowawczynie. W godzinach popołudniowych imprezę kontynuowały starsze roczniki. Zabawy zaaranżowane przez pana Tomasza Kotarbę, który przygotował także całą oprawę muzyczną, dostarczyły naszym uczniom prawdziwej uciechy. Nie obyło się również bez tradycyjnych andrzejkowych wróżb. Choć pozornie dziś juz nikt w nie nie wierzy, przeżycia i emocje podczas tej części imprezy, wydawały się wskazywać na coś zupełnie innego. Prawdziwą chwilą wytchnienia, dla uczestników zabawy, były napoje i słodkie poczęstunki, przygotowane w osobnej sali.

Wielu amatorów dobrej zabawy mogło sie wyszaleć, przed rozpoczynającym sie wkrótce adwentem.