Utworzono dnia 01.03.2017, 08:40

W  tym roku szkolnym Walentynki obchodzone były również na słodko.  14 lutego Samorząd Uczniowski przygotował i rozprowadzał słodkie babeczki-  muffinki. Zakochani mogli kupić i zaadresować muffinkę dla najlepszej koleżanki, czy kolegi. Tak przygotowane słodkości dostarczali "walentynkowi listonosze". Dziękujemy wszystkim za świetną zabawę!!!

15 lutego popołudniu Samorząd Uczniowski zorganizował dyskoteką walentynkową. Oprócz tańców i zabaw było wiele konkursów, zadań integracyjnych przygotowanych przez przedstawicieli samorządu. Uczniowie wykonali dekorację sali i zadbali o dobrą muzykę. Zainteresowanie dyskoteką było duże, wszyscy przybyli uczniowie dobrze się bawili i nikt nie podpierał ściany.