Utworzono dnia 20.09.2016, 17:07

Dnia 06 września przywitaliśmy w Szkole nietypowego gościa. Odwiedził nas pan policjant z tyczyńskiego komisariatu. Celem spotkania było omówienie szeroko pojętego bezpieczeństwa. Tematyka obejmowała bezpieczeństwo na drogach, na przejściach dla pieszych, w pobliżu szkół, oraz na terenie szkoły. Pan policjant przypomniał dzieciom i nauczycielom o konieczności noszenia opasek odblaskowych. Uczniowie klas I-III mieli okazję posłuchać z jakimi zagrożeniami można się spotkać w drodze do szkoły lub powracając z niej. Dzieci zadawały dużo pytań na które padało wiele mądrych i rzeczowych odpowiedzi. Spotkanie z przedstawicielem Komendy Miejskiej Policji w Tyczynie uznaliśmy za owocne, życząc sobie wzajemnie bezpieczeństwa i rozwagi.