Utworzono dnia 16.10.2016, 20:13

Dnia 13 października w naszej szkole miała miejsce niezwykła uroczystość- „Pasowanie na ucznia”.

Uczniowie  pod opieką pani Marioli Tereszkiewicz przygotowały inscenizację podczas której można było posłuchać pięknych wierszy, piosenek autorstwa w/w nauczycielki.

Uroczystość pasowania rozpoczęto od powitania nauczycieli, uczniów i rodziców, którzy tłumnie przybyli w tym ważnym dniu.  Pierwszoklasiści w pięknym stylu i bez tremy udowodnili wszystkim, że są już gotowe, by stać się pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 3! Uroczystego aktu pasowania dokonała Pani  Dyrektor Bożena Gwizdała.

W związku z wydarzeniami tego dnia dzieci otrzymały z rąk rodziców oraz wychowawcy wspaniałe prezenty wraz z najlepszymi życzeniami  na dalsze etapy edukacji. Zwieńczeniem uroczystości było wspólne, pamiątkowe zdjęcie, które z pewnością znajdzie się w kronice szkolnej. Po wystąpieniach na sali gimnastycznej uczniowie udali się do swojej klasy na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.