„Ozdoby choinkowe własnoręcznie wykonane”

Utworzono dnia 16.12.2016, 10:37

Dnia 12 grudnia, w poniedziałek klasa I obchodziła niezwykłe wydarzenie. Tegoż dnia miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu klasowego na „Ozdoby choinkowe własnoręcznie wykonane”. Uczniowie z pomocą rodziców przygotowali piękne, kreatywne i bardzo precyzyjnie wykonane ozdoby. Na wystawie można było znaleźć reniferki wykonane z korków, bombki z materiałów, płatków kosmetycznych, kaszy manny, gwiazdy z muszelek, Mikołaje zrobione z łyżki, bałwanki z waty, łańcuchy choinkowe wykonane z makaronu, brokatu, bibuły i inne niezwykłe prace. Organizator- Pani Mariola Tereszkiewicz zadbała o prezenty dla zwycięzców kolejno I (Maja Litwin), II (Julia Szal), III (Julia Szpunar) miejsca, osób wyróżnionych oraz wszystkich pozostałych uczestników konkursu. Najtrudniejsze jednak zadanie stanęło przed Komisją w skład której wchodziły: Pani Dyrektor Bożena Gwizdała, Pani Alicja Ziaja oraz Pani Sylwia Michna. Debaty trwały długo, ciężko było zdecydować, które prace wyróżnić. Wielokrotnie powtarzane były stwierdzenia, że wszystkie ozdoby zasługują na uznanie. Na zakończenie, dzieci mogły powiesić swoje dzieła na dużej, klasowej choince, która przyozdobiona dziecięcymi pracami nabrała świątecznego wyglądu.