Ogólnopolski konkurs plastyczny EKOchoinka.

Utworzono dnia 10.01.2017, 11:13

W grudniu uczniowie z kl.IIIa i IIIb wzięli udział w Ogólnopolskim konkursie plastycznym EKOchoinka  . Celem konkursu było nadawanie kolejnego życia odpadom, rozwijanie kreatywności dzieci, kultywowanie tradycji.  Zadanie konkurowe polegało na wykonaniu dowolną techniką i w dowolnym formacie drzewka  świątecznego EKOchoinki udekorowanej ozdobami wykonanymi z odpadów . Kolejnym etapem było sfotografowanie klasowej pracy i zamieszczenie jej na stronie Fundacja Korporacyjna Rozwoju Społeczeństwa Ekologicznego EKO CYKL. Uczniowie wraz z wychowawczyniami przygotowali prace konkursowe według własnego pomysłu, wykorzystując surowce wtórne.

Oto zdjęcia prac uczniów z kl IIIa i IIIb.