Let's tell our Christmas story

Utworzono dnia 14.01.2017, 17:34

9 grudnia odbyło się w naszej szkole podsumowanie projektu  eTwinning  pt ” Let`s tell our Christmas story”. Projekt realizowany był od listopada pod kierunkiem p. Joanny Stodolak i  p. Moniki Czarnoty. Uczestniczyli w nim uczniowie kl.IV – VI.  W ramach projektu wykonali różnymi technikami kartki świąteczne, przygotowali prezentację  w j. angielskim na temat zwyczajów bożonarodzeniowych w Polsce, nagrali kolędy w języku angielskim oraz przygotowali przedstawienie pt.”Christmas story”. Przedstawienie to, w wykonaniu uczniów klasy V i VI,  zostało zaprezentowane całej społeczności szkolnej na zakończenie działań w ramach projektu.