Jak karnawał, to karnawał!

Utworzono dnia 11.01.2017, 13:02

5 stycznia  w naszej szkole zamiast lekcji odbywała się zabawa choinkowa, która trwała właściwie cały dzień. Najpierw, od 9.00 do 12.30 bawiły sie przedszkolaki, następnie od godz. 13.00 uczniowie klas I - III, a w końcu od 15.30 do 19.00 rozpoczęła się zabawa taneczna dla młodzieży klas IV - VI. Sala gimnastyczna, jeszcze w świątecznym  nastrojowym przybraniu, skupiła wielu równie odświętnie ubranych gości. Stroje były tak różne i kreatywne, jak tylko twórcza może być wyobraźnia dziecka. Splendoru całej imprezie dodawała profesjonalna oprawa muzyczna zaaranżowana przez zawodowego didżeja, który pełnił jednoczesna funkcję wodzireja balu.  Wśród różnorodnej muzyki i radosnych pląsów, uczestnicy  brali udział w licznych ciekawych zabawach i konkurencjach. Nasz wodzirej, niczym magik wyczarowywał bez przerwy nowe gadżety, pozwalające na współzawodnictwo m. in. w przeciąganiu liny, kręceniu hula hop, slalomie w worku i wielu innych popisach. Tegoroczny karnawał w naszej szkole rozpoczął się naprawdę fantastycznie.

Podziękowania należą się rodzicom, którzy zadbali nie tylko o oprawę muzyczną, ale i smaczny poczęstunek dla wszystkich balowiczów.