Inauguracja roku szkolnego 2016/2017

Utworzono dnia 05.09.2016, 21:01

1 września 2016 roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 rozpoczęli kolejny rok szkolny.  Spotkanie ze szkołą poprzedziła uroczysta Msza Św. Kościele Parafialnym. Następnie uczniowie wraz z opiekunami i nauczycielami udali się do szkoły, gdzie o godzinie 9.20  rozpoczął się Apel.

Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego przywitała zebranych gości, a po komendzie "Baczność" został wprowadzony poczet sztandarowy. Następnie odśpiewano hymn państwowy. W dalszej części głos zabrała Dyrektor Szkoły- Bożena Gwizdała, która powitała wszystkich badzo serdecznie. Życzyła wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania wiedzy i umiejętności. Następnie odbyły się spotkania z wychowawcami.