Utworzono dnia 20.11.2016, 21:01

Dnia 11 listopada zuchy i harcerze ze Szkoły Podstawowej nr 3 postanowili uczcić Dzień Niepodległości uczestnicząc w obchodach tego święta w Domu Ludowym w Chmielniku. Uroczystość rozpoczęła się montażem słowno- muzycznym przygotowanym przez Zespół Szkół w Chmielniku, następnie przybliżono nieco historię tej jakże ważnej dla Polski daty. Po przedstawieniu kilku istotnych faktów i spożyciu ciepłego bigosu, rozpoczęło się wspólne śpiewanie pieśni i piosenek patriotycznych. A na zakończenie wszyscy obecni mogli podziwiać fajerwerki przygotowane przez Organizatorów. Dziękujemy zuchom i harcerzom za liczne przybycie a w szczególności ich rodzicom za możliwość wspólnego świętowania.