Odbicia piłki oburącz sposobem górnym

Utworzono dnia 27.03.2014

Realizując zadanie z obszaru 1, podczas zajęć wychowania fizycznego uczniowie z klasy IV zdobywali umiejętność odbijania piłki do mini siatkówki oburącz sposobem górnym. Podczas lekcji wykorzystano pomoce takie jak: piłki do mini siatkówki, laski gimnastyczne, kółka hula - hop. Uczniowie uczyli się odbijania piłki sposobem górnym w różnych pozycjach wyjściowych.

Odbicia piłki oburącz sposobem górnym

Utworzono dnia 27.03.2014, 22:20