Aktywne ferie zimowe

Utworzono dnia 23.03.2014

Podczas ferii zimowych zostały zorganizowane dla uczniów naszej szkoły zajęcia sportowe. Uczniowie mogli uczestniczyć w zajęciach tanecznych, mini siatkówce oraz w zajeciach  Zumby. Na zajęcia taneczne i Zumbę uczęszczała liczna grupa dziewczyn z klas I – IV. Uczestniczki doskonaliły swoje umiejętności taneczne, a także pracowały nad nową choreografią.  W zajęciach z mini siatkówki brali udział uczniowie klas IV – VI doskonalili swoje umiejętności techniczne i taktyczne gry. Zajęcia zorganizowano w ramach Akcji "Ćwiczyć każdy może" (obszar nr 5). Zajęcia prowadzone były przez p. A. Habaj.

Aktywne ferie zimowe

Utworzono dnia 23.03.2014, 12:34